do kasy https://sklep310616.shoparena.pl/admin/configSkins/links suma: 0,00 zł
Wersje językowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

Grzałki silikonowe 0
Grzałki silikonowe

Grzałka silikonowa produkcji Sedes Group jest elementem grzewczym, którego zastosowanie jest bardzo obszerne. Począwszy od branży chłodniczej, a kończąc na branży rolniczej. W chłodnictwie grzałki wykorzystuje się do podgrzewania przewodów odprowadzających skropliny z instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Ma to na celu zabezpieczenie instalacji przed ewentualnym zmarznięciem kondensatu wewnątrz przewodów prowadząc do niedrożności instalacji. Dodatkowym zastosowaniem jest podgrzewanie innych elementów narażonych na niskie temperatury, takich jak karter sprężarki albo taca ociekowa. Dodatkowo grzałki są wyposażone w termostat zabezpieczony rurką termokurczliwą, który uruchamia grzałkę po osiągnieciu zadanej temperatury, dzięki czemu produkt staje się energooszczędny. W naszej ofercie dostępne są grzałki o różnych długościach.

Największe zalety dla użytkownika:

- Przewody są całkowicie wodoodporne

- Produkt jest łatwy w montażu 

- Duża elastyczność

- Wysoka przewodność cieplna

- Szybka gotowość do pracy

 

Parametry techniczne:

- Maksymalna temperatura pracy: 180°C

- Minimalna temperatura pracy: -40°C

- Izolacja: silikon

- Certyfikaty: EN 60335-1, EN 50106, CE

Asortyment LNS zawiera szeroką gamę przewodów o różnych mocach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Naszym Działem Handlowym, gdzie specjaliści chętnie pomogą Państwu w doborze odpowiednich elementów grzewczych.

Kontakt pod numerem telefonu: 500-566-333, pod adresem mailowym: info@lns.com.pl lub przez nasz sklep internetowy: www.frigomax.pl 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl