do kasy https://sklep310616.shoparena.pl/admin/configSkins/links suma: 0,00 zł
Wersje językowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

Kable grzewcze o stałej mocy 0
Kable grzewcze o stałej mocy

Kable grzewcze o stałej mocy

Kable grzewcze o stałej mocy są wykorzystywane w wielu branżach i mają bardzo szeroki wachlarz zastosowań. W chłodnictwie służą one do odszraniania wymienników i udrożnianiu tac ociekowych oraz odpływów skroplin. W komorach mroźniczych naszej produkcji kable grzewcze o stałej mocy mają za zadanie min.: ogrzewać futryny drzwi mroźniczych, aby zapobiec ich przymarzaniu, zabezpieczać posadzkę przed przemarzaniem oraz ochronić tacę i odpływ skroplin przed ich zamarznięciem. Kabel grzewczy jest bardzo elastycznym rozwiązaniem. Sprzedawany jest w szpulach 230-280 [m]. Klient może je przycinać na wymiar według własnych potrzeb. Kable grzewcze o stałej mocy charakteryzują się tym, że utrzymują one ładunek właściwy niezmienny na całej długości kabla [W/m].

Działanie takiego kabla polega na konwersji energii elektrycznej w energię cieplną, następnie energia cieplna jest kierowana tam gdzie jest to potrzebne. Kabel składa się z dwóch zaizolowanych przewodów, przez które przepływa energia elektryczna. Dodatkowo została zastosowana izolacja silikonowa obejmująca obydwa przewody. Na kabel został również nałożony metalowy oplot, który ma za zadanie chronić kabel przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz pełnić funkcję uziemienia.

Asortyment LNS zawiera szeroką gamę kabli o różnych mocach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Naszym Działem Handlowym, gdzie specjaliści chętnie pomogą Państwu w doborze odpowiednich elementów grzewczych. 

Kontakt pod numerem telefonu: 500-566-333, pod adresem mailowym: info@lns.com.pl lub przez nasz sklep internetowy: www.frigomax.pl 

Dane techniczne:

Maksymalna temperatura pracy: 180°C

Minimalna temperatura pracy: 40°C

Minimalny promień gięcia: 20mm

Oplot metalowy: CuSn

Przewody zasilające: 2x,25

Izolacja przewodów zasilających: silikon FEP

Izolacja kabla: przezroczysty silikon

Napięcie zasilające: 24 ÷ 230V

Wymiary: 3,5mm bez oplotu oraz 4,1mm w oplocie

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl