do kasy https://sklep310616.shoparena.pl/admin/configSkins/links suma: 0,00 zł
Wersje językowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

Komora chłodniczo-mroźnicza Cool Craft 0
Komora chłodniczo-mroźnicza Cool Craft

Zewnętrzna komora chłodniczo-mroźnicza

Wprowadziliśmy do sprzedaży kolejne innowacyjne rozwiązanie. Komorę chłodniczo-mroźniczą  zaprojektowaliśmy z myślą o osobach, które potrzebują okresowego dostępu do chłodni lub mroźni, a nie mogą sobie pozwolić na montaż obu urządzeń.

Wysoka jakość wykonania

Komorę przystosowaliśmy do pracy w warunkach zewnętrznych, jest zadaszona. Szczelna zabudowa wykonana z płyt warstwowych PIR zapewnia doskonałą izolacyjność. Stalową podstawę komory przystosowaliśmy do transportu przy pomocy wózka widłowego.  Drzwi mroźnicze Thermod wykonane są z najwyższej jakości materiałów higienicznych zapewniających im ponadprzeciętną jakość i długotrwałe bezawaryjne użytkowanie. Zlicowanie skrzydła z powierzchnią ściany ułatwia utrzymanie czystości.  Skrzydło drzwiowe zostało wyposażone w bezpieczną klamkę, która umożliwia otworzenie drzwi od wewnątrz nawet wtedy, gdy zostaną one zamknięte na klucz. W drzwiach zamontowaliśmy także  kurtynę paskową, której zadaniem jest ograniczenie napływu ciepłego powietrza do wnętrza komory.

Wyposażenie komory chłodniczo-mroźniczej

Stalowa malowana proszkowo obudowa skrywa specjalnie zaprojektowany agregat chłodniczy. Jego szerokość wynosi jedynie 31 centymetrów, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Instalacja chłodnicza pracuje na naturalnym czynniku propanie. W związku z tym komora nie podlega rejestracji w Centralnym Rejestrze Operatorów CRO.  Trójfazową sprężarkę Frascold dobraliśmy w taki sposób, by zakres pracy komory był naprawdę szeroki. Układ chłodniczy utrzymuje temperatury w zakresie od -20C do 10°C. W komorze zastosowaliśmy także energooszczędne odszranianie gorącymi gazami, więc rachunki za energię elektryczną nie będą wysokie.

Komory dostępne z magazynu LNS

Działanie komory jest w pełni bezobsługowe. Zainstalowane oświetlenie LED posiada wbudowany czujnik ruchu, a odszranianie załącza się automatycznie.

Opisana komora jest dostępna od ręki z magazynu LNS we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą oraz do składania zamówień na info@lns.com.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl