do kasy https://sklep310616.shoparena.pl/admin/configSkins/links suma: 0,00 zł
Wersje językowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

Oleje chłodnicze mineralne i syntetyczne 0
Oleje chłodnicze mineralne i syntetyczne

Oleje chłodnicze

Oleje chłodnicze stosuje się by zredukować tarcie pomiędzy poszczególnymi elementami mechanicznymi układu. Podstawową ich funkcją jest smarowanie ruchomych części instalacji.

Głównym parametrem przy doborze oleju jest lepkość, która sprawia, że elementy układu, dobrze odseparowane od siebie, działają płynnie i dużo wolniej przebiega proces ich zużycia podczas codziennej eksploatacji.  

Olej odbiera także ciepło generowane podczas pracy urządzeń.

Oleje chłodnicze mineralne i syntetyczne

Ze względu na skład oleje chłodnicze dzielimy na dwie grupy – oleje chłodnicze mineralne oraz oleje chłodnicze syntetyczne. Bardzo ważną kwestią jest wybór odpowiedniego produktu. Podstawowym kryterium doboru jest zastosowany w układzie czynnik chłodniczy, ponieważ podczas pracy instalacji olej chłodniczy wchodzi w bezpośredni kontakt z czynnikiem – co może wpłynąć na jego właściwości.

Olej do agregatu chłodniczego z naszej oferty

W naszej ofercie znajdą Państwo oleje Emkarate RL, które są stworzone do współpracy z większością urządzeń sprężarkowych. Jesteśmy w stanie dobrać zamiennik nawet do trudno dostępnych olejów i sprowadzić je dla Państwa.

Dostępne pojemności olejów EMKARATE RL to: 1L, 5L, 20L.

  https://lns.com.pl/produkty/oleje-poe-emkarate-rl/

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Naszym Działem Handlowym pod adresem: info@lns.com.pl lub do naszego sklepu internetowego www.frigomax.pl

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl