do kasy https://sklep310616.shoparena.pl/admin/configSkins/links suma: 0,00 zł
Wersje językowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

Pływakowy czujnik poziomu cieczy LLSS

0
Pływakowy czujnik poziomu cieczy LLSS

Opis produktu:

Parker Sporlan Refrigeration od ponad 80 lat jest niekwestionowanym liderem w produkcji komponentów chłodniczych, tj. oleje do sprężarek, zawory, czy przełączniki pływakowe. Chcąc zapewnić swoim klientom najwyższej klasy produkty, niezmiennie od wielu lat LNS współpracuje  z tym zaufanym producentem.

Przełącznik pływakowy LLSS produkcji Parker R/S  jest urządzeniem, którego zadaniem jest zapewnienie wymaganego poziomu czynnika chłodniczego. Urządzenie zaleca się do zastosowania w miejscach, gdzie wymagana jest dokładna kontrola i monitorowanie poziomu cieczy. Przełącznik może służyć min. do: otwierania i zamykania zaworów elektromagnetycznych, włączania i wyłączania sterowników elektrycznych, zasilania i wyłączenia zasilania rozruszników magnetycznych, a także jako urządzenia bezpieczeństwa do włączania i wyłączania alarmów niskiego poziomu cieczy. 

Wysokiej klasy produkt, zapewnia elektryczne działanie przełączające będące odpowiedzią na zmiany poziomu czynnika chłodniczego. Przełącznik pływakowy oferuje sprawdzone i niezawodne działanie przełącznika mechanicznego oraz mechanizmu magnetycznego. To rozwiązanie zmniejsza złożoność instalacji, co w konsekwencji zapewnia większe bezpieczeństwo eksploatacyjne całego systemu. 

Przełącznik elektryczny i mechanizm są zamknięte w odpornej na promieniowanie UV obudowie. Wszystkie elementy urządzenia wykonane są z wysokiej jakości, odpornych na korozję, materiałów, co zapewnia długotrwałą, bezawaryjną pracę urządzenia.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Naszym Działem Handlowym pod adresem: info@lns.com.pl lub do naszego sklepu internetowego www.frigomax.pl

Rysunek ( zasada działania):

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl