do kasy https://sklep310616.shoparena.pl/admin/configSkins/links suma: 0,00 zł
Wersje językowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

Skraplacz CC 0
Skraplacz CC

Skraplacz jest jednym z głównych elementów każdego układu chłodniczego. Jego zadaniem jest odprowadzenie ciepła pobranego przez czynnik w parowniku oraz ciepła jakie uzyskał w trakcie procesu sprężania, co wiąże się bezpośrednio z przemianą fazową czynnika. Skraplacze proponowane przez naszą firmę chłodzone są powietrzem. Z tego powodu skraplacz wyposażony jest w wentylator, którego zadaniem jest zintensyfikowanie wymiany powietrza przepływającego przez wymiennik. 

Skraplacze dostępne w ofercie naszej firmy charakteryzują się bezawaryjnością w działaniu, a osiągnięcie maksymalnej wydajności jest możliwe dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów. Wysoce rozwinięta technologia produkcji wymienników ciepła oraz długoletnie doświadczenie doprowadziło do wytworzenia najwyższej klasy produktów, które nieustannie spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Skraplacz z serii CC jest wymiennikiem małej pojemności, głównie przeznaczony do montażu w urządzeniach chłodniczych tj. lady chłodnicze, regały chłodnicze, witryny cukiernicze, lodówki, zamrażarki, szafy chłodnicze. 

Parametry techniczne:

- Producent: GTB GROUP s.r.o

- Zasilanie jednofazowe: 230V

- Częstotliwość: 50Hz

- Obudowa: stal ocynkowana

- Łopatki wentylatora: aluminium 

- Lamele: pofalowane aluminiowe

 

W naszej ofercie można znaleźć zróżnicowane pod kątem wydajności oraz poszczególnych parametrów technicznych skraplacze, dlatego zapraszamy do kontaktu z Naszym Działem Handlowym pod adresem: info@lns.com.pl lub do naszego sklepu internetowego: www.frigomax.pl 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl