do kasy https://sklep310616.shoparena.pl/admin/configSkins/links suma: 0,00 zł
Wersje językowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

Sterowniki do chłodnictwa LAE 0
Sterowniki do chłodnictwa LAE

Sterowniki do chłodnictwa LAE – funkcjonalne i bezpieczne rozwiązanie

Działalność w branży gastronomicznej wiąże się bezpośrednio z przechowywaniem żywności. Posiadanie odpowiedniego sprzętu chłodniczego jest jedną z podstaw tego biznesu, ponieważ to dzięki niemu możemy utrzymywać optymalną temperaturę w chłodniach oraz mroźniach- co pozwala dłużej zachować jakość oraz świeżość produktom spożywczym. Podstawą skutecznego działania systemu chłodniczego dostosowanego do potrzeb klienta jest sterownie komór chłodniczych lub mroźniczych. Sterowniki do chłodnictwa LAE to ekonomiczne i nowoczesne rozwiązanie.

 

  Sterowniki do chłodnictwa LAE – zasada działania

LNS oferuje Państwu szeroką gamę sterowników chłodniczych. Głównym zadaniem sterownika LAE jest kontrola temperatury w komorze. Każdy sterownik chłodniczy jest wyposażony w czujnik sterujący, który nieustanne monitoruje temperaturę panującą w chłodziarce, komorze chłodniczej i innych tego typu urządzeniach. Czujnik należy zainstalować w taki sposób by rejestrował temperaturę powietrza powrotnego do parownika. Sterownik chłodniczy LAE przetwarza i wyświetla tę wartość jako rzeczywistą wartość temperatury w pomieszczeniu. Pomiary temperatury są na bieżąco porównywane z zakresem wartości zadanych na sterowniku. Temperaturę pracy określa się poprzez wyznaczenie górnego oraz dolnego progu temperaturowego dozwolonego w komorze. Po osiągnięciu górnej lub dolnej wartości sprężarka odpowiednio załącza się lub wyłącza. W ten sposób zadana temperatura jest zawsze utrzymywana, a produkty przechowywane w komorze nie tracą na jakości. W przypadku dużych komór chłodniczych, zaleca się zastosowanie dwóch czujników do kontroli temperatury, ponieważ  ich praca różni w zależności od pory dnia, roku i częstotliwości otwierania drzwi.

Sterowniki do chłodnictwa LAE – nowoczesne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb

Sterowniki do chłodnictwa LAE można podłączyć do sieci i na bieżąco monitorować co się dzieje w chłodni lub chłodziarce na ekranach urządzeń mobilnych. Możliwe jest również zdalne sterownie za pomocą komputera, tabletu czy smartfona. Takie rozwiązanie umożliwia całodobową kontrolę nad urządzeniem, a także szybką reakcję w wypadku niespodziewanych awarii. Otrzymując alarm na telefon, że dzieje się coś niepokojącego, można szybko zareagować i uchronić się przed niepotrzebnymi stratami.

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą sterowników.

sterownik dla chłodnictwa lae

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl