do kasy https://sklep310616.shoparena.pl/admin/configSkins/links suma: 0,00 zł
Wersje językowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

Wymiennik płytowy SWEP 0
Wymiennik płytowy SWEP

Wymiennik ciepła jak sama nazwa wskazuje umożliwiają wymianę ciepła pomiędzy płynami. Na rynku można wyróżnić kilka rodzajów wymienników, w zależności od budowy oraz zasady działania. Wymienniki najczęściej składają się z rur oraz płyt, które wykonane są z materiału o bardzo dobrych właściwościach przewodzenia ciepła. Często oby zwiększyć powierzchnie wymiany ciepła przy takich wymiennikach stosuje się dodatkowe ożebrowanie. Do takich wymienników można zaliczyć skraplacze oraz parowniki.

W naszej ofercie można znaleźć kompaktowe lutowane płytowe wymienniki ciepła SWEP. Takie wymienniki składają się z szeregu płyt kanałowych wykonanych ze stali nierdzewnej o rowkowanej powierzchni. Wymienniki ciepła tego typu stosowane są w branży ciepłowniczej, chłodniczej oraz w klimatyzacjach, najczęściej stosowane są wtedy gdy wymiana ciepła zachodzi pomiędzy dwoma różnymi płynami w oddzielnych obiegach. Na naszym sklepie dostępne są wymienniki o różnych rozmiarach.

Asortyment LNS zawiera szeroką gamę wymienników ciepła produkcji SWEP. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Naszym Działem Handlowym, gdzie specjaliści chętnie pomogą Państwu w doborze odpowiednich urządzeń.

Kontakt pod numerem telefonu: 500-566-333, pod adresem mailowym: info@lns.com.pl lub przez nasz sklep internetowy: www.frigomax.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl